15.7 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Не словом, а ділом…

 Білозерка.info
Ми живемо у дуже непростий, але цікавий період змін, коли кожен має можливість бути причетним до них, долучитись, у той чи інший спосіб. 
Стояти осторонь, спостерігати та давати вказівки набагато легше, чим самому приймати участь у вирішенні проблемних питань. 
За зверненням сільського голови О.О.Кузнєцової, Таврійська будівельна компанія безкоштовно надала щебінь мілкої фракції для підсипання провулків в селах Новотягинка та Іванівка. 
Через місцевий вісник запрошувались всі небайдужі та ініціативні жителі сіл долучитися до розгортання щебіню. 
Сільська рада запрошувала підприємців допомогти технікою, пропонуючи дизпаливо, на жаль лише один приватний підприємець прийшов на допомогу.
 
Не всі відгукнулися на  пропозицію, прийняли участь лише найактивніші жителі сіл  та депутати сільської ради, дітвора. 
 
Велике спасибі всім, хто прийняв участь у цій потрібній справі – керівництву ТБК, приватному підприємцю, жителям сіл, родинам, депутатам, які організували роботу на своїх округах.
Дуже прикро, що всі ми хочемо жити у красивих  селах , з дитячими майданчиками, розвиненою інфраструктурою, освітленими, охайними вулицями, тощо…
Тож  давайте разом  наведемо лад у власному домі та завжди дбатимемо про нього!!!
 Білозерка.info
 Білозерка.info
 Білозерка.info
 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info