28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

“Не пали – компостуй”: стартує відбір громад для участі в експериментальному проєкті

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із Центром розвитку інновацій запускають проект-челендж для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів у своїх спільнотах.

До участі запрошуються громади з усіх областей України, які готові співпрацювати для досягнення взаємовигідного результату. Учасники мають бути готовими мобілізувати волонтерів, просувати практику компостування відходів та ділитися досвідом.

Щоб долучитися до проєкту, необхідно не пізніше 14 квітня 2020 року:

Опис проєкту та детальні умови участі за посиланням: https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/innovation/undp-accelerator-labs/don-t-burn—compost-launch-of-project-for-eco-responsible-commu.html?fbclid=IwAR2cUva3aqVqIviIw8Gl68Ju5rO_rek-3R1xEu-zPz1IPkZm8QoS-KVokKo 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info