Навчальні заклади Білозерської громади отримали 83 ноутбуки

0
425

Загальноосвітні навчальні заклади Білозерської ТГ одержали ноутбуки для школярів. Обладнання надійшло від ЮНІСЕФ та МОН.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“Відвідав школу у Білозерці. Батьки та вчителі з нетерпінням чекають, коли дітлахи зможуть повернутися до шкільних класів.
Ми вже готуємося до цього. На жаль, нині такої можливості немає через постійні російські обстріли. Тому продовжуємо допомагати малечі адаптуватися до дистанційного навчання.
Передав від ЮНІСЕФ та МОН 83 ноутбуки для школярів”, – зазначив Олександр Прокудін.

Гаджети отримали діти-переселенці, малозабезпечені, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інші вразливі категорії.

За словами Олександра Прокудіна, це неостання партія допомоги освітній галузі громади.

  • Херсонська обласна військова адміністрація виділила кошти на допомогу мешканцям звільнених громад, які опинилися у скрутному становищі. Одноразову грошову виплату отримають понад півтисячі жителів Херсонщини.
  • Автопарк Дар’ївської сільської ради поповнився сучасною автовишкою. Спеціалізований транспорт надійшов до громади завдяки співпраці з програмою DODRE.
  • Власники пошкодженого житла, розміщеного на території Білозерської громади, можуть безкоштовно отримати цемент. На одну оселю передбачено до 100 кілограмів суміші.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь