37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Навчальні заклади району до навчального року готові

Під час засідання громадської ради при Білозерській РДА начальник відділу освіти, молоді і спорту  Білозерської РДА Світлана Колесніченко доповіла про стан підготовки  навчальних закладів району до роботи у новому 2019/2020 навчальному році та опалювальному періоді

З метою забезпечення належної підготовки закладів освіти району до нового навчального року та осінньо-зимового періоду видано розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 липня 2019 року № 167 «Про здійснення перевірки закладів загальної середньої та дошкільної освіти району щодо підготовки до 2019/20 навчального року та опалювального сезону».

У всіх закладах освіти району проведено ремонти приміщень навчально-виховного призначення.

На території району працює 19 загальноосвітніх шкіл з автономним опаленням, із них 11 опалюється твердим паливом, 8 – природним газом. Для забезпечення сталої роботи закладів освіти укладені договори з підрядними організаціями на щомісячне технічне обслуговування газових котелень і печей, укладено договори на постачання в загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади електричної енергії. Готується  тендерна процедура на  постачання природного газу, в стадії роботи процедура на  постачання вугілля. Своєчасно здійснюються розрахунки за використані енергоносії, на сьогодні заборгованість відсутня.

Буде здійснено розрахунок для придбання необхідної кількості класних журналів для учнів 1-4-х та 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти і журналів для обліку гурткової роботи для позашкільних закладів освіти та дитячо-юнацької спортивної школи.

Організовано проходження медичних оглядів працівників закладів освіти за бюджетні кошти, з районного бюджету виділено 50 000 грн.

Відділом освіти, молоді і спорту, органами місцевого самоврядування, закладами освіти  проведена  робота щодо забезпечення належного збереження та поновлення матеріальної-технічної бази, створення відповідних санітарно-гігієнічних та безпечних умов виховання,  навчання та праці.

Для закладів загальної середньої освіти придбано миючі, дезинфікуючі засоби на суму 14,999,40 тис. грн. та медичні препарати на суму 15,000 тис.грн.

З метою підготовки до 2019/2020 року навчального року за рахунок районного бюджету виконано ремонт покрівлі Новотягинської ЗОШ на суму    472,5 тис. грн. та ремонт системи опалення з заміною котлів Олександрівської ЗОШ на суму 380 тис. грн. За рахунок освітньої субвенції виконано поточні  ремонти туалетів Чорнобаївського НВК на суму 190 тис. грн.,  туалетів Олексанрівської ЗОШ на суму 230,580 тис. грн., ремонт водопостачання Дар’ївської ЗОШ на суму 36,759 тис. грн., ремонт водопостачання Федорівської ЗОШ на суму 59,710 тис. грн. Проведено поточні ремонти у всіх їдальнях та харчоблоках загальноосвітніх навчальних закладів.

Підтримуються в робочому стані автономні джерела живлення для своєчасного включення у роботу в разі припинення енергопостачання. У школах буде проведено заміри контурів захисного заземлення, перезарядку вогнегасників. Виконуються роботи щодо повірки газових лічильників та газоспоживного обладнання.

Проводяться ремонти шкільних автобусів для проходження технічного огляду.

Буде проведена перевірка димових та вентиляційних каналів газових котелень та котлів і печей періодичної дії на твердому паливі.  Оператори газових та твердопаливних котелень в вересні пройдуть  переатестацію для їх безпечної експлуатації.

Планується: у Токарівській ЗОШ капітальний ремонт підвідного трубопроводу котельні (161 тис. грн.), у Микільській ЗОШ  виготовлення проекту системи оповіщення пожежонебезпеки (150 тис. грн.), у Благодатнівській ЗОШ  капітальний ремонт котельні і заміна котлів (285 тис. грн.), у Велетенській ЗОШ заміна електрообладнання (до 100 тис. грн.).

Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» проведено відкриті торги на закупівлю меблів та заключено договір від 26 червня 2019 року на суму 720 тис. грн. – термін постачання (липень-серпень). Закупівля дидактичних матеріалів на суму 258 тис. грн. заплановано на серпень-вересень, оскільки, згідно кошторису, фінансування передбачено на дані місяці. Проведено відкриті торги та заключено договір від 03 червня 2019 року на суму 979,990 тис. грн.  на закупівлю комп’ютерного обладнання та мультимедійних комплектів для початкових класів – термін постачання (липень-серпень).

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info