14.6 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Навчайся та працюй на Херсонщині

 

26 квітня 2018 року відповідно до Програми співпраці Херсонського обласного центру зайнятості спільно з Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини щодо підготовки кваліфікованих робітників для промислових підприємств області Білозерським районним центром зайнятості проведено Ярмарок – Професій для учнів 8, 9, 10, 11 класів Киселівської ЗОШ, Миролюбівської ЗОШ та Посад-Покровської ЗОШ. Цей захід направлений на поліпшення іміджу промислових підприємств Херсонщини, формування бажання молоді працювати на них, повернення престижу робітничих професій технічного напрямку.
У Ярмарку – Професій взяли участь близько 200 осіб, це учні та вчителі загально-освітніх шкіл, представники ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», навчальні заклади Херсонщини: Херсонський національний технічний університет, Херсонський політехнічний коледж, ДНЗ «Херсонський суднобудівний ліцей», Новокаховський аграрний коледж, Новокаховське професійно-технічне училище №14.
Учні дізналися про те, що сучасний ринок вкрай потребує висококваліфікованих робітників, а щоб стати ними – потрібно оволодіти необхідними знаннями і набути певних навиків. Учасники заходу дізналися про впровадження та принцип дуальної освіти, де теоретичну частину студенти вивчатимуть у навчальному закладі, а практичну будуть засвоювати на виробництві.
Основний акцент під час ярмарку було зроблено на виборі учнями робітничих професій технічного напрямку. Старшокласники отримали вичерпну інформацію про професії, спеціальності, які можна опанувати у навчальних закладах Херсонщини, листівки та буклети з детальною інформацією про навчальний заклад, поспілкувалися з їхніми представниками.
Захід, що відбувся, став для кожного учня ще одним свідомим кроком на шляху до професійного самовизначення.
Директор Білозерського районного центру зайнятості Розсуждай О.В. запросила дітей пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування, яке допоможе краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професію, побажала успіхів у навчанні та у вірному виборі майбутньої професійної діяльності. Олена Володимирівна щиро подякувала всім присутнім за участь та співпрацю у Ярмарку – Професій.

Джерело: Білозерський районний центр зайнятості

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info