Насильницька русифікація на ТОТ: Кремль планує “паспортизувати” всіх мешканців до кінця року

0
118

На тимчасово окупованих територіях України Росія планує “паспортизувати” все місцеве населення віком від 14 років до кінця цього року.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Окупаційна влада серед працівників підприємств, установ, організацій на ТОТ розпочала жорстку інформаційну кампанію. Відомо, що окупанти залякують місцеве населення позбавленням практично всіх прав. На початку наступного року тих, хто не отримав російський паспорт, внесуть до спецобліку та позбавлять права так званого “іноземного громадянина”. Тож перед мешканцями тимчасово окупованих територій постає непростий вибір: підкоритися і втратити свою ідентичність, або відмовитися й потрапити в повну ізоляцію на своїй же землі.

“Така політика кремля є черговим кроком у напрямі насильницької русифікації та асиміляції українців”, — ідеться в повідомленні.

У Центрі національного спротиву наголошують, що примусова паспортизація є частиною ширшої стратегії Росії щодо зміни демографічного складу окупованих територій, а також спробою легітимізувати свій контроль над українськими землями. Такі процеси є ще одним порушенням міжнародного права та основних прав людини. Мета політики Кремля — зламати волю українського народу.

Тільки звільнивши наші території від чобота окупанта, припиниться таке беззаконня. Тому Сили спеціальних операцій (ССО) закликають кожного українця допомагати деокуповувати рідну землю і просять усіх, хто має таку можливість, надсилати інформацію про дислокацію, рух ворога та його техніку на  анонімний чатбот.

Для цього треба:

  • обов’язково вказати географічні координати розташування супротивника.

Уся зібрана інформація передається до Штабу ЗСУ, де її опрацюють і  використають для нанесення удару по ворогу.

Також ССО закликають повідомляти у чатбот про колаборантів, зокрема: ПІБ, місцезнаходження, час діяльності та чим вони займаються.

Варто знати, якщо під час користування ботом виникли проблеми, то треба обрати в меню або написати у повідомленні команду /start.

Також можна передати інформацію про ворогів на електронну пошту.

 

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь