22 C
Kherson
Вівторок, 23 Травня, 2023

Останні новини

Насичені будні вільної Чорнобаївської громади

Після повномасштабного російського вторгнення Чорнобаївка стала відомою на всю Україну завдяки розташованому поруч аеропорту. В період окупації ворог намагався зробити з летовища власну військову базу. Проте плани загарбників постійно руйнували українські захисники, які неодноразово знищували ворожі гвинтокрили, броньовані машини, гусеничну техніку, вантажівки, бензовози та живу силу.

Сьогодні Чорнобаївка вільна від ворога, але він все одно не дає про себе забути місцевим, обстрілюючи територію населеного пункту з лівого берега Дніпра.

Підтримати мешканців громади намагаються українські волонтери та благодійники, а також численні міжнародні організації.

За повідомленням Чорнобаївської сільської військової адміністрації, днями до громади надійшла гуманітарна допомога від «Благодійного фонду «Глобал Емпавермент Мішн Юкрейн». Сімейні набори доставили мешканцям трьох населених пунктів громади – Чорнобаївки, Киселівки та Посад-Покровського.

 Білозерка.info

Завдяки допомозі благодійників Люксембургу, за підтримки Міністерства освіти і науки України Чорнобаївська, громада отримала шкільний автобус. 22 планшета надійшли від Корейського агентства міжнародного співробітництва (KOICA), за сприяння Управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Гаджети будуть передані місцевим школярам, які навчаються дистанційно і не мають відповідного обладнання. Взагалі, сьогодні до дистанційного навчання у громаді залучено понад 700 учнів.

 Білозерка.info

У рамках проєкту “Допомога звільненим громадам Херсонської області”, який реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Чорнобаївська територіальна громада нещодавно отримала 7 ноутбуків, 2 планшети, багатофункціональні пристрої, зовнішні акумулятори, генератори, мережеві фільтри живлення, пристрої безперебійного живлення, концентратори, металеві печі для опалення та біотуалети.

 Білозерка.info

Для облаштування Пунктів незламності та укриттів Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала громаді 5 Старлінків, ще 9 таких пристроїв надійшло від «Благодійного фонду Сергія Притули». Обладнання передбачене для забезпечення інтернетом місцевих закладів та організацій.

Також нещодавно Чорнобаївська громада отримала будівельні матеріали для ліквідації наслідків пошкоджень житлових будинків. Благодійники привезли місцевим мешканцям плити OSB, шифер, профнастил та цемент.

 Білозерка.info

Вся ця допомога – не просто обладнання, одяг та продукти харчування, це – яскраве свідчення гуманності нашого народу та міжнародної спільноти. У єдності – наша сила та запорука перемоги!

Фото: Чорнобаївська сільська військова адміністрація

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info