Населені пункти, в яких запроваджена примусова евакуація, закрили для в’їзду

0
470

23 населені пункти звільненої території Херсонщини, де запроваджена обов’язкова евакуація у примусовий спосіб, закрили для в’їзду населення.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністр-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час телемарафону “Єдині новини”.

“Після евакуації з дітьми назад повернутись не можна буде до того часу, поки відповідну інформацію не оприлюднить обласна військова адміністрація. Сили безпеки та оборони будуть інформувати людей щодо можливості повернення”, – зазначила Верещук.

Під обов’язкову евакуацію у примусовий спосіб підпадають всі діти, які не досягли 18 років. Останні можуть евакуюватися як у супроводі одного з батьків, так і цілою родиною.

  • Обов’язкова евакуація родин із дітьми з 31 населеного пункту правобережної Херсонщини була запроваджена 14 вересня. З того часу було евакуйовано 450 дітей, проте в населених пунктах, де наразі несприятлива безпекова ситуація, залишається майже 34 тисячі осіб, з них 1500 – діти.
  • В ніч проти 24 жовтня російські окупанти обстріляли Білозерську громаду. Російські військові влучили в житловий будинок у Білозерці. Постраждали 4 людей з однієї родини. У 12-річного хлопчика травматичне пошкодження стопи та гостра реакція на стрес.
  • За інформацією Офісу Генпрокурора, більше ніж 1647 дітей постраждало в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 25 жовтня 2023 року 508 дітей загинули та понад 1139 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 492, Харківській – 304, Херсонській – 131, Київській – 129, Запорізькій – 99, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 96, Чернігівській – 72, Луганській – 67.

Фото – Херсонська міськрада

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь