Населені пункти Станіславської, Чорнобаївської та Білозерської громад відвідала багатопрофільна бригада

0
251

Цього тижня медики завітали до низки населених пунктів Херсонщини – Олександрівки Станіславської СТГ, Посад-Покровського Чорнобаївської громади та Зорівки, Знам’янки, Черешеньок, Томиної Балки Білозерської СТГ. У селах працювала багатопрофільна мобільна бригада.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.


За 4 дні фахівці провели більш ніж 250 прийомів. Місцеві мешканці змогли безкоштовно відвідати педіатра, психолога, юриста та соціального працівника.
Послуги спеціалістів отримали також 6 багатодітних сімей і 2 дитини з інвалідністю. Більш ніж 40 дітлахів змогли попрацювати із психологом.
Виїзд медиків та інших фахівців вдалось організувати завдяки постійній співпраці Херсонської ОВА з Благодійним фондом “Мангуст”.

  • Фахівці “Ощадбанку” провели виїзний прийом у Дар’ївській громаді у рамках проєкту “Мобільний банк”. Місцеві мешканці змогли отримати виплати, заплатити комунальні послуги та поповнити карткові рахунки. У майбутньому такі виїзди будуть відбуватись і в селах інших громад – наприклад, Станіславської.
  • Мешканці Музиківської СТГ отримали паливну деревину. Її доставили волонтери Благодійного фонду “Схід-SOS”. Людям передали 358 складометрів дров.
  • Благодійники передали гумдопомогу лікарні у Білозерці – халати, маски, дезінфікуючі засоби тощо. Розхідні матеріали доставив БФ “Безпечна Дарниця” та ТОВ “Авангард” за сприяння Херсонської РВА.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь