22.3 C
Kherson
Вівторок, 25 Червня, 2024

Останні новини

Народний депутат Вікторія Вагнєр відвідала Станіславську амбулаторію

Сьогодні в Україні тривають реформи, одна з яких стосується перезавантаження медичної галузі. Мешканці сільської місцевості вкрай стурбовані, яким буде рівень медичного обслуговування в результаті нововведень, чи не призведуть вони до закриття сільських закладів охорони здоров’я, скорочення спеціалістів. Відповіді на ці та інші питання хотіли почути мешканці Станіславської об’єднаної територіальної громади, до яких учора завітали народний депутат від політичної партії «Слуга народу» Вікторія Вагнєр, голова РДА Андрій Неділько і голова районної ради Аліна Науменко.

Вікторія Олександрівна ознайомилася з роботою закладу, поспілкувалася з приводу проблемних питань сільської медицини з головним лікарем центру ПМСД Іриною Чорі, головним лікарем центральної районної лікарні Дмитром Доманським, Станіславським сільським головою Володимиром Желуденком, місцевими медиками і активістами. Нардеп високо оцінила рівень надання медичних послуг в ОТГ, умови перебування пацієнтів, матеріально-технічну базу амбулаторії.

«Реформу медицини не зупинити, але будь-які зміни повинні йти на користь людям», – наголосила Вікторія Вагнєр. Парламентарій запевнила громаду, що приводу для хвилювань немає і вони надалі отримуватимуть якісну медичну допомогу.

Джерело: Придніпровська Зірка

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info