17.7 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Народне талант-шоу “ТИ – СУПЕРЗІРКА!” запрошує учасників та учасниць

Щоб зима не була нудною та одноманітною, розмалюй її яскравими емоціями, феєричними враженнями та зроби свій крок до перемоги! Використай шанс стати відомим та отримати суперприз 50000 гривень у народному талант-шоу “ТИ – СУПЕРЗІРКА!”!

Це мультижанровий відкритий мистецький фестиваль без вікового та будь якого іншого обмеження, окрім безпеки, діючого законодавства та здорового глузду.

Попередній відбір учасників та учасниць відбудеться в форматі онлайн: претенденти на участь реєструються за допомогою гугл-форми, потім їм на вказану електронну адресу надходить положення про участь та умови участі. Учасники та колективи на попередній відбір надсилають відео творчого номеру тривалістю не довше 3 хвилин.

Відбір відбудеться в три етапи: 11 -12 лютого – відбірковий кастинг, 19-20 лютого – напів-фінал та Гала-фінал в місті Херсон на сцені Палацу молоді і студентів.

Переможець отримає 50000 гривень на подальший розвиток, професійну фотосесію та повну версію Гала-концерту за участю фіналістів та запрошених зірок. Дедлайн прийому заявок до 23:59 години 31 січня 2022 року.

Реєструйся за посиланням і знімай відео свого неповторно-талановитого творчого номеру! Не має значення, в якому жанрі ти хочеш себе спробувати – будь який талант може принести тобі перемогу! А вирішувати, хто стане СУПЕРЗІРКОЮ, буде зіркове неперевершене журі! Хто саме увійшов до його складу? Яким буде шоу? Які сюрпризи та несподіванки очікують тих, хто потрапить до основного складу конкурсантів? Ці таємниці організатори відкриватимуть поступово. Але, будьте впевнені – такого в Херсоні ще не було! Отже, слідкуйте за анонсами на сайті події https://bit.ly/3HEO3cj

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info