Готові перші результати опитування від “Об’єднання”: до яких змін прагнуть люди?

0
164

29 грудня благодійний фонд “Об’єднання” оприлюднив інтерактивний дашборд з діаграмами та картами ініціатив у Чорнобаївській, Білозерській та Станіславській громадах.
Про це благодійний фонд повідомив на своїй сторінці у Facebook.

У дашборді представлені результати першого етапу збору ідей від мешканців Чорнобаївської, Білозерської та Станіславської громад. Онлайн-опитування тривало з 20 листопада по 18 грудня 2023 року.
За місяць надійшло 343 ініціативи від мешканців ОТГ, зокрема, і тих, хто тимчасово проживає за межами громад.
З відповідними ідеями можна ознайомитися за посиланням.
Наступного року відбудеться другий етап збору пропозицій у віддалених селах громад, а також аналіз і відбір ініціатив для подальшого фінансування.
У даному опитуванні 45% пропозицій подали жителі  Чорнобаївської громади, 29,4% – Білозерської, 25,4% – Станіславської.
160 респондентів змінювали своє місце проживання з громад Херсонщини на різні регіони України, 65 – виїхали за кордон, 118 – залишилися на малій Батьківщині.
63,6% опитуваних готові приєднатися до втілення у життя поданих ініціатив. 130 налаштовані брати участь в реалізації змін, але не керувати. 59 – інформаційно висвітлювати та підтримувати. 15 можуть навіть безпосередньо керувати процесом змін. Донатити на ініціативи у громадах згодні 8 опитуваних, контролювати хід реалізації проєкту – 6 осіб.
Найбільше пропозицій учасники анкетування подали у сфері культури – 62.
На другому місці – соціальна сфера (55 пропозицій).
На третьому – освіта (формальна і неформальна, 53 пропозиції).
Далі за кількістю ініціатив йдуть безпека (51), екологія (40), бізнес (32), розвиток громадянського суспільства (21), інше (17), медицина (12).

  • Нещодавно у Станіславській та Чорнобаївській громадах обговорили питання громадської безпеки та подальшого відновлення. У Чорнобаївській громаді радилися щодо встановлення пожежних гідрантів та камер відеонагляду. У Станіславській громаді говорили про облаштування робочого місця для представника поліції у Станіславі.
  • Дар’ївська сільрада опублікувала проміжні результати опитування щодо пріоритетів відновлення громади. Першочергова потреба місцевих мешканців – облаштування укриттів та ремонт пошкоджених будинків.
    Найбільшими проблемами для громади, окрім обстрілів, місцеві вважають відключення електроенергії та труднощі з працевлаштуванням.
  • Станіславська громада отримала обладнання для робочої групи з громадської безпеки. Допомогу надав Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання”. Станіславській сільській раді передали фліпчарти та папір для них, маркери, ручки, кавову машину та електрочайник. Загальна вартість техніки та канцтоварів складає 20 тис грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь