Надіївський старостат вшанував матерів загиблих на війні Героїв
10 травня, у День матері, очільник Надіївського старостату Олександр Івченко привітав від громади матусь загиблих у війні Росії проти України героїв-земляків.
Про це староста розказав нашому виданню.

“Ми вирішили вшанувати матерів наших односельців, які віддали життя за незалежність та суверенітет України. Ці мужні жінки досі живуть у Надіївці, але втратили синів, тож привітати їх з Днем матері часто немає кому. Тому це наш обов’язок – підтримувати родини загиблих земляків”.



Староста від імені громади вручив матусям Героїв букети квітів та подарункові набори.
“Привітав Зінаїду Миколаївну Пасічнюк, Аллу Никифорівну Колісніченко та Мирославу Гнатівну Колисниченко. Подякував за мужніх синів, яких вони виховали, побажав здоров’я, щастя, Перемоги та миру”, – зазначив Івченко.