28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Надеждівський та Білозерський ясел-садок №2 переведено на дистанційну роботу до 16 листопада: рішення комісії з питань ТЕБ та НС

Як повідомляє Білозерська селищна рада, у зв’язку з новими випадками захворювання на COVID-19 у Білозерській громаді проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.

На порядку денному розглядалося два питання:

 1. Про запровадження посилення протиепідемічних заходів в Білозерській ОТГ та посилення роботи робочої групи «По проведенню обстежень підприємств, установ, закладів освіти, сфери послуг та торгівлі, громадського харчування перевезення пасажирів, закладів розважальної діяльності культури»
 2. Про роботу закладів освіти та підвідомчих установ Білозерської селищної ради.

За результатами засідання комісія вирішила :

 • Робочій групі «По проведенню обстежень підприємств, установ, закладів освіти, сфери послуг та торгівлі, громадського харчування перевезення пасажирів, закладів розважальної діяльності культури» продовжити заходи щодо роз’яснення суб’єктам господарювання та релігійним організаціям, на території Білозерської об’єднаної територіальної громади, по дотриманню масочного режиму та Постанови Кабінету Міністрів України № 392, Постанови головного санітарного лікаря України в умовах адаптивного карантинного режиму.
 • Запровадити не рідше одного разу на тиждень санітарну обробку приміщень Білозерської селищної ради.
 • З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції у зв’язку з захворюваністю працівників Білозерської селищної ради заборонити відвідування стороннім особам приміщень Білозерської селищної ради та запровадити прийом громадян лише за попереднім записом до спеціаліста.
 • Заборонити проведення заходів (нарад, семінарів, навчань, конференцій та інших зібрань) за участю більше 20 осіб в приміщені Білозерської селищної ради.
 • Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш ніж 1,5 метра).

–     діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

–    відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

–   діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;

 • приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
 • приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;
 • діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.
 • На вході до передбачених цим пунктом закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.
 • Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.
 • Керівнику Білозерського ясел-садка комбінованого типу №2 Леоновій М.М. перевести освітній процес закладу на дистанційну роботу по 16 листопада 2020 року включно.
 • Заборонити здобувачам освіти Білозерського ясел-садка комбінованого типу№2 відвідувати заклад до 16 листопада 2020 року включно.
 • Обмежити відвідування закладу працівниками Білозерського ясел-садка комбінованого типу №2, окрім працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
 • Керівнику Надеждівського ясел-садка комбінованого типу Ясентюк С.А. перевести освітній процес закладу на дистанційну роботу по 16 листопада 2020 року включно.
 • Заборонити здобувачам освіти Надеждівського ясел-садка комбінованого типу відвідувати заклад до 16 листопада 2020 року.
 • Обмежити відвідування закладу працівниками Надеждівського ясел-садка комбінованого типу, окрім працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
 • Керівникам закладів освіти при організації функціонування закладів неухильно дотримуватись правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
 • Керівникам всіх установ і підприємств рекомендувати відправляти (за можливості) на дистанційну роботу працівників:
 • з підозрою на захворювання коронавірусною інфекцією;
 • якими здано тест на коронавірус SARS-CoV-2 (до отримання результату).
 • З метою контролю за хворими в підпорядкованих установах та контролю самоізольованих осіб Керівникам комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білозерського району та Білозерського районного лабораторного відділення Херсонського міськрайвідділу державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України» надавати щоденно керівнику робочої групи селищної ради (ковідпатрулю) Кисілю О.В. данні по захворюваних та самоізольованих осіб.
 • Спеціалісту по зв’язкам з громадскістю Піскуну А.М. щоранку проводити на вході в приміщення селищної ради температурний скринінг працівників та доповідати голові робочої групи Кисілю О.В. про випадки підвищення температури працівників.
 • Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.

Забезпечити висвітлення рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завантажити протокол 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info