19.4 C
Kherson
Четвер, 18 Травня, 2023

Останні новини

Надеждівці продовжують реалізовувати проєкти соціальної дії

Жителі Надеждівки продовжують реалізовувати проєкти соціальної дії від Британської ради. 

Оксана Маханько та Тетяна Піскун, громадські активістки з Надеждівки, подали проєкт “Дитяча мрія” до Британської ради та отримали фінансування у розмірі 15000 гривень. 

 Білозерка.info

До співфінансування проєкту  долучилися приватні підприємці Зеленкевичі Людмила та Юрій та їхні діти Дмитро та Олена Сєнчині – придбали пісочницю, пісок.  Активна жителька села Ольга Піскун організувала благочинний збір коштів від людей. Ця сума склала 1900 грн. Активну роботу провів староста села Івченко Олександр Олександрович від підтримки самої ідеї проєкту до практичної реалізації, організувавши людей на спільні толоки, залучивши спонсорів для виготовлення та придбання лавочок, гойдалки, освітлення, камери спостереження.

 Білозерка.info

Меценатами стали Катерина Дудар, Олена Козачек, Юрій Слабенко, Віктор Харламов, Андрій Спіцин та інші. В результаті такої синергії діти Надеждівки мають тепер оновлений майданчик, а в честь його  відкриття діти дитячого садка та початкової школи отримали солодкі подарунки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info