Начальник Херсонської РВА перевірив, як відновлюють Олександрівський ФАП

0
119

Вчора, 3 серпня, з робочим візитом у Станіславській громаді перебував начальник Херсонської районної військової адміністрації Михайло Линецький.

Про це інформує у соціальній мережі Фейсбук Станіславська військова адміністрація.
Під час візиту посадовець перевірив хід відновлювальних робіт в Олександрівському ФАПі, який був пошкоджений в період активних бойових дій у селі. Також Михайло Линецький обговорив з представниками місцевої влади проблемні питання щодо облаштування закладу обладнанням і меблями.

На жаль, ворог не припиняє атакувати медичні заклади на Херсонщині. Так, у результаті обстрілу 1 серпня пошкоджено два поверхи херсонської лікарні – хірургічне та отоларингологічне відділення, зруйновано операційну.
Внаслідок ворожого удару загинув молодий талановитий лікар, у якого цього дня був перший робочий день після інтернатури. Також поранення отримала медсестра.

• Третього серпня у Томиній Балці Білозерської громади встановили сучасну систему очищення води, призначену для задоволення відповідних потреб місцевого населення. Завдяки такій системі мешканці села можуть споживати фільтровану питну воду. Аналогічне устаткування з’явилося й у Широкій Балці Станіславської громади. Це стало можливим завдяки підтримці волонтерів та спонсорів зі Сполучених Штатів Америки.
• Днями благодійники доставили у Станіславську громаду гуманітарний вантаж. Допомогу сформували відповідно до потреб мешканців громади. Так, кожна сім’я може отримати те, що їй потрібно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь