“Начальник ” Дар’ївської колонії отримав 15 років в’язниці

0
287

До 15 років обмеження волі засудили мешканця Херсонщини, який очолив виправну колонію у Дар’ївці під час окупації громади.

Відповідне рішення оприлюднене у судовому реєстрі.

Зрадник погодився на пропозицію ворога очолити колонію не пізніше 26 травня 2022 року. 13 липня він надсилав через Telegram фотографію щодо встановлення бігборду із запрошенням йти працювати у захоплену росіянами установу. Також чоловік безпосередньо агітував до цього працівників колонії.

Окрім позбавлення волі, суд конфіскував майно чоловіка і на 15 років заборонив йому обіймати посади в органах державної влади.

Вирок винесений заочно, оскільки зрадник втік з правобережжя Херсонщини напередодні звільнення Дар’ївської громади.

  • Гауляйтерку села Микільське Дар’ївської громади Ольгу Загоруйко засудили до 10 років позбавлення волі. Відповідне рішення заочно виніс Івано-Франківський міський суд.Колаборантка збирала у жителів Микільського копії документів для їх використання окупаційною адміністрацією. Крім того, зрадниця організувала доставку російської “гуманітарки” і знімалась у пропагандистських сюжетах.
  • До двох років позбавлення волі засудили Ларису Лаврову – директорку Микільського закладу дошкільної освіти “Джерельце” Дар’ївської громади Херсонського району. Жінка добровільно погодилася на співпрацю з окупаційною владою у липні 2022 року. Колаборантка впроваджувала у закладі російські стандарти освіти.
  • 63-річному зраднику із Білозерської громади вручили підозру у колабораційній діяльності. Під час окупації чоловік допомагав в організації референдуму у Микільському Дар’ївської громади. У вересні 2022 року фігурант почав співпрацювати з росіянами та обійняв посаду члена “виборчої комісії”.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь