Набір на відпочинок в «Артек» триває – як записатися дітям з Херсонського району?

0
234
Фото: з відкритих джерел

Попри постійні ворожі обстріли у громадах Херсонського району залишаються діти. Тому влада пропонує на літніх канікулах відпочинок в безпечних регіонах. Про це нашому виданню розповіла Ольга Зубко, начальниця відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та з питань ветеранської політики Херсонської РВА.

«Одним із напрямків роботи управління соціальної політики ХРВА є забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Цією діяльністю ми реалізуємо відповідні програми нашої установи», – повідомила Ольга Зубко.

Так, з 5 по 25 червня на ІІІ тематичну зміну «Форум лідерства та громадських ініціатив «Артек єднає Україну!» від Херсонського району направлено 14 дітей пільгових категорій. Наразі вони відпочивають в селі Березники на Закарпатті, а також в Пущі-Водиці у Києві.

За словами пані Ольги, у 2024 році бюджетні кошти Херсонського району спрямовуються на організацію оздоровлення та відпочинку:

  • дітей-сиріт
  • дітей, позбавлених батьківського піклування
  • рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї
  • дітей з малозабезпечених сімей
  • дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій
  • дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО/ООС у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО/ООС,  а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції
  • дітей загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 10-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”
  • дітей, зареєстрованих як ВПО, які отримують допомогу на проживання.

Зараз родини можуть подавати заявки на наступну чергу в «Артек». З 28 червня по 18 липня розпочинається IV зміна у Артеку – cоціально-культурний Fest «Арт-Майдан Артек». Для цього потрібно звернутися до УСП Херсонської РВА, відділ соціальної підтримки пільгових категорій громадян та з питань ветеранської політики. Якщо є питання, можна зателефонувати: +380665806651.

На відпочинок в табір приймають дітей від 7 до 18 років.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь