28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

На Херсонщину завітав фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

 Білозерка.info

У  жовтні стартував XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України.

Заключним містом, де відбудуться покази з 10 по 17 грудня, стане м. Херсон та Херсонська область.

Програма Мандрівного фестивалю включає найкращі короткометражні стрічки з програми DOCU/КОРОТКО та DOCU/УКРАЇНА. Остання презентує роботи молодих авторів та авторок, які через оптику власного почуття придивляються до людей, тернів та шляхів української реальності.

У фільмі «Боротьба Джамали» шведська журналістка Елін Йонссон фіксувала життя співачки і її сім’ї в Україні та Криму, розповідаючи трагічну історію родини та про її нинішні складнощі, пов’язані з окупацією. Через особистий і сильний портрет Джамали, а також пісню «1944», фільм звертається до історичних подій, депортації кримських татар і до сьогоденної політичної проблеми.

В Білозерському районі покази відбудуться:

14 грудня о  12.00 – Томинобалківська ЗОШ

15 грудня 0  12.30 – Велетенська ЗОШ

Довідково:

Організатори фестивалю у Херсонській області – Громадський центр  “Нова Генерація” та Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я “

В Білозерському районі партнерами фестивалю є ГО “ Білозерський центр регіонального розвитку“.

Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA www.traveling.docudays.org.ua.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info