16.1 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

На Херсонщині стартує туристичний сезон

30 квітня-1 травня у с.Республіканець на Кам’янській Січі відбудеться відкриття туристичного сезону на Херсонщині.

Наразі  Департамент культури, туризму та курортів вже розробляє програму заходу. Вона включатиме: змагання з кросфіту, шоу авіації, спортивні змагання «Козацький гарт», виступ кінного театру з Хортиці, презентація туристичних маршрутів Херсонщини, фестиваль «Кварта», концертні програми, фестиваль вуличної їжі, козацькі розваги та ще багато ідей, які планують реалізувати  організатори.

Організатори заходу очікують близько 10 тисяч людей, які першого дня – 30 квітня зможуть відвідати урочисте відкриття сезону біля пам’ятника козакам та хреста Костя Гордієнко з підняттям прапору та офіційними промовами. Після чого на усіх чекають показові виступи військових ЗСУ, десантників та шоу авіації.

В перший день гості стануть свідками надзвичайного Всеукраїнського чемпіонату сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit) за участі більше ніж 20 команд і понад 300 чоловік та обласного фізкультурно-патріотичного змагання «Козацький гарт».

Ввечері того ж дня відбудеться концерт за участі відомого гурту, назву якого зберігають поки що у таємниці.
Паралельно учасники святкування зможуть відвідати містечко з «вуличною їжею» та розміститись у наметовому містечку, щоб взяти участь одразу у двох днях відкриття туристичного сезону.

Другого дня, зранку, тим, хто залишився у наметовому містечку запропонують зайнятись рибальством та почастуватись народними стравами. Протягом другого дня пройдуть козацькі забави та відбудеться виступ кінного театру, який вже встиг минулого року здивувати гостей Кам’янської Січі. У ході святкування буде можливість відвідати пивний фестиваль «Кварта».

Також кожен район зможе презентувати свої унікальні туристичні маршрути для мешканців Херсонщини та гостей. Організатори заходу обіцяють багато цікавих атракцій та проведення свята на високому рівні.
До відкриття туристичного сезону залишилось 58 днів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info