28.9 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

На Херсонщині районні адміністрації стають більш відкритими і доступними

 Білозерка.info

Сьогодні у кожній з 18-ти райдержадміністрацій Херсонської області запущено одразу 4 онлайн-послуги, затребуваних місцевими жителями.

Відтепер через портал державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua/) кожен бажаючий може звернутися до голови РДА (https://igov.org.ua/service/11/general),

записатися до нього на прийом (https://igov.org.ua/service/702/general),

зробити запит на отримання публічної інформації (https://igov.org.ua/service/161/general)

або ж одержати копії, витяги із розпоряджень голови РДА (https://igov.org.ua/service/1540/general).

Такі сучасні Інтернет-сервіси не тільки зекономлять час і зусилля громадян, але й допоможуть наблизити районну владу до жителів, зробити її прозорішою, посилити громадський контроль.

Наразі зусилля херсонської команди АйГов спрямовані на підключення до відповідних онлайн-послуг також міських рад та ОТГ.

Примітка: скористатися електронними послугами на порталі iGov можуть лише ті громадяни, які мають електронно-цифровий підпис.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info