20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

На Херсонщині поліцейські викрили на хабарі голову районної ОТГ

 Білозерка.info

Працівники Управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчим управлінням поліції Херсонщини та за процесуального керівництва прокуратури області задокументували факт отримання головою селищної об’єднаної територіальної громади одного з районів неправомірної вигоди. Службова особа отримала від місцевого жителя 2000 доларів США за надання паспорту прив’язки на розміщення малої архітектурної форми (МАФу) на території району.
Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України. Нині кошти вилучені, опечатані й долучені до матеріалів кримінального провадження у якості речових доказів. Особу затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
За скоєне службовій особі загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info