На виготовлення проекту з відновлення дорожньої інфраструктури Посад-Покровського витратять майже три мільйона гривень

0
72

У Посад-Покровському Чорнобаївської громади планують капітально відремонтувати дорожню мережу на вулицях Херсонська та Дєдуха. Вартість проекту складає 2 988 837 гривень.
Про це свідчать відповідні договори, опубліковані на порталі держаних закупівель “Prozorro”.
Документацією займатиметься ТОВ “Гал Трейдинг”. Компанію створили у Києві у лютому 2019 року. Засновники товариства – Аліна, Анна та Ігор Галащуки.
У липні цього року компанія проводила передпроектні роботи у будівництві за об’єктом “Капітальний ремонт дороги М-14Одеса – Мелітополь – Новоазовськ” на Херсонщині. Протягом останніх трьох місяців фірма отримала 5 підрядів на відновлення Посад-Покровського.
ТОВ “Гал Трейдинг” розробить проекти щодо будівництва перехресть, в’їздів у двори, тротуарів, велосипедних доріжок тощо.

  • Днями до Киселівки прибув гуманітарний вантаж від Товариства Червоного Хреста України. Місцевим мешканцям привезли набори постільної білизни, ковдри і посуд. Також благодійники доставили плівку для вікон та брезент для ремонту будинків, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів.
  • У селі Посад-Покровське триває відновлення об’єктів цивільної інфраструктури, які були знищені в період активних бойових дій. Зокрема, на будівництво 13 осель планується витратити 35 384 963 гривні.
  • З жовтня на території Білозерської громади функціонують Пункти незламності. Загалом у громаді розгорнуто 24 таких пункти. Місцеві мешканці зможуть приходити сюди у випадку тривалого вимкнення світла та відсутності опалення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь