16.4 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

На території Томинобалківської сільської ради розпочався ремонт доріг

 Білозерка.info  Білозерка.info

ПП «Райавтодор» під керівництвом Спіцина проведе поточний ямковий ремонт доріг у Томиній Балці – вул. Шевченка та Степової, у Новодмитрівці – Південної. Із місцевого бюджету з цією метою виділено лише 17 тис. грн., решта – позабюждетні кошти.
Погодились взяти участь у ремонті доріг: ПП «Космополія» (А.В.Чернушевич), СТОВ «Дніпро» (А.І.Пастушенко), агрофірма-радгосп «Білозерський» (В.В.Шишенко), ТОВ «Агро-Гамалія» (В.Ю.Посунько) та приватні підприємці І.А.Непийпиво, Т.В.Лихенко, І.І.Лутюк, О.Шевченко, В.А.Шевчук, В.І.Луценко.
Працівники «Райавтодору» якісно виконали дуже важку роботу – працювали із гарячою смолою та асфальтом при високій температурі повітря.
Від всієї територіальної громади дякую нашим благодійникам за таку важливу і необхідну матеріальну допомогу. Усіх, хто бажає долучитись до справи, прошу прийти до сільської ради або зателефонувати за номером 0507670109. Нехай наші села процвітають і будуть найкращими!

Антоніна Чередник, Томинобалківський сільський голова

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info