18.8 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

На території Білозерської ОТГ пройшла перевірка з легалізації бізнесу та найманої праці

Як повідомляє Білозерська РДА, 22 липня групою для здійснення перевірок у районі з легалізації оплати праці та зайнятості населення районної державної адміністрації за участю інспектора праці Білозерської ОТГ відпрацьовувалися суб’єкти господарювання об’єднаної територіальної громади.

Було здійснено моніторингові візити до 16 підприємців с. Надеждівка, с. Томина Балка та с. Розлив, під час яких у 5 роботодавців виявлено факти використання найманої праці без оформлення трудових відносин.

 Білозерка.info  Білозерка.info

Усім представникам малого бізнесу надано роз’яснення щодо переваг офіційного працевлаштування, існуючих форм незадекларованої праці та відповідальності за допуск працівників до роботи без оформлення трудових відносин.

Порушникам трудового законодавства рекомендовано негайно офіційно оформити залучених до підприємницької діяльності працівників та забезпечити виплату «прозорої» заробітної плати з перерахуванням обов’язкових платежів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info