35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

На території Білозерського району припинено діяльність 5 гральних закладів

В Білозерському районі припинили свою діяльність 5 гральних закладів. 

Кабінет міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого, скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року про заборону грального бізнесу в Україні.

Відповідно до рішення уряду всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути закритими.

Білозерським відділенням поліції були проведені відпрацювання району за результатами яких припинено діяльність всіх 5 закладів, які функціонували на підвідомчій території. На даний час проводяться роботи по демонтажу вивісок, рекламних щитів і т.д.

Звертаємося до всіх: якщо ви бачите, що такі заклади десь відкрились та функціонують, повідомляйте про це на лінію 102. Поліція буде відразу реагувати на всі такі повідомлення.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info