28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

На стадіоні “Харчовик” зіграли футбольні ветерани Білозерки та Токарівки

 Білозерка.info

Сьогодні 24 серпня на стадіоні «Харчовик» у Білозерці відбувся футбольний матч між ветеранами Білозерки і Токарівки, приурочений до Дня незалежності України. Організатором матчу виступила Білозерська селищна рада.

Приємно, що у Білозерці створили команду ветеранів. Серед її гравців є колишній футболіст херсонського “Кристалу” Олександр Журавленко, який встиг пограти у вищій лізі Чемпіонату України за СК Миколаїв. Інші гравці також знайомі футбольним вболівальникам. Своєю грою матч прикрасили Віктор Іваницький, Микола Заровний, Олексій Козарик, Роман Хрущ, Олег Присташ та інші.

Футбольний поєдинок пройшов у дружній атмосфері. Гравці не приділяли увагу рахунку і грали в задоволення. Проте фінальний свисток зафіксував перемогу Токарівки з рахунком 5:2.

По закінченню матчу команди отримали грамоти Білозерського селищного голови та грошову винагороду від президента Футбольної ліги Білозерського району Сергія Шевейка. До речі, Сергій Шевейко відіграв у матчі ветеранів, по тайму, за кожну команду і відзначився голом.

Кращим гравцем матчу визнано Івана Мушинського з Токарівки.

 Білозерка.info

Футбольні діячі домовились частіше організовувати подібні матчі. Тож будемо чекати на другу гру новоствореної білозерської команди ветеранів.

Запрошуємо футбольних вболівальників прийти на стадіон «Харчовик» у неділю та підтримати білозерську «Іскру» проти широкобалківської «Атлантики».

Матч розпочнеться о 17:00. Ваша підтримка потрібна команді!

 

Джерело: сайт Білозерської селищної ради

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info