25.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

На що витрачали ковідну тисячу білозерчани?

В рамках нашого проєкту «А давйте поговоримо про…?» ми разом з Придніпровською Зіркою дізналися, чи отримали вакциновані жителі Білозерщини ковідну тисячу та на що її витратили.

Як бачимо, труднощі з отриманням грошей виникли загалом у людей пенсійного віку, яким було складно самостійно налаштувати весь процес.

Дехто взагалі ще не визначився, як витратити гроші. Наприклад, додаток Моно Банк, встановлений у вашому телефоні, може підсказати вам на що можна витратити ковідну тисячу.

 Білозерка.info

Також, хочемо нагадати, що через чотири місяці, з моменту зарахування, невикористані гроші повернуться державі.

Ольга, 70 років: “я ще досі ніяк не можу скористатися єПідтримкою. Бо пенсію отримую через пошту, карток в банках немає, тому не можу я Дію встановити, бо якісь ключі електронні треба. Онуки підказали, що треба в банк піти та оформити карточку, а тільки потім в Дію. А в мене ж телефон кнопочний. Як я зможу їх використати? Одні клопоти, одним словом. Але якщо й вдасться їх оформити, то витрачати з дідом будемо лише на ліки.

Олена, 28 років: « за гроші еПідтримки купили квитки на концерт. Дуже з чоловіком хочемо туди потрапити, розвіятися. Не знаю чи вдасться піти, але сподіваюся, що обставини складуться позитивно».

Світлана, 36 років: « Обіцяну тисячу отримала і я, і чоловік. Ще не витрачали. Пішли з дитиною в розважальний центр, але вони не зареєстровані як таковий. Тому, довелося платити готівкою. Ще хочу в кіно сходити та купити книги дітям».

Євген, 61 рік: « з горем пополам з дружиною отримали по тисячі. Якби не старша донька, яка допомогла в цьому, то самі б не справилися. Плануємо витратити на ліки».

Олег, 25 років: « тисячу отримав, але ще не витрачав. Зараз, коли дізнався, що її можна витратити тільки протягом 4 місяців, то почав активніше думати, куди я хочу піти))). Скоро в моєї дівчини день народження, то планую з нею сходити в кіно. Трохи романтики не завадить».

Сергій, 42 роки: «Я отримав свою тисячу за вакцинацію наприкінці грудня, але поки-що не витратив. Коли дружина зробить другу дозу вакцини проти ковіду, плануємо придбати за ці кошти залізничні квитки і поїхати з дітьми до рідних на Західну Україну. Моя мама-пенсіонерка теж отримала 1000 гривень, які ми витратимо на ліки».

Артем Мішин: «картку оформили швидко, на другий день. Гроші довелося почекати тиждень. Хоча чув від колег по роботі, які оформляли через популярний додаток, що гроші приходили на другий день. Вже придбав батькам книги і планую прогуляти маму в театр. Сьогодні в театрі М.Куліша ставлять 12 стільців. Звичайно, доведеться доплатити, але програма це дозволяє».

Олена Скрипник: «картку в моно банку зробила за 15 хвилин. Гроші прийшли через півтори години. Майже все витратила на кіно. Хочу ще книгу купити».

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info