20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

На придбання спеціальної техніки для проведення онлайн-трансляцій сесій, Білозерська селищна рада виділить 13 000 гривень

 Білозерка.info

2 жовтня відбулось засідання ХVI сесії Білозерської селищної ради. На розгляд депутатів було винесено 22 питання.

Першим питанням внесли зміни до Положення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства в наступній редакції: пункт 2.3.12. «Регулює діяльність з розміщення зовнішньої реклами. Надає дозволи на її розміщення».

Розглянувши заяви членів адміністративної комісії при виконкомі депутати вирішили вивести із її складу: Харчук Надію, Барткову Ларису, Балакан Ларису та Поліщук Інну. Основна причина – брак часу для відвідування адмінкомісій. Окрім цього, обрали нового голову постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, обліку та управління комунальною власністю. Новообраним головою став депутат селищної ради Андрій Діброва.

В ході сесії затвердили Концепцію модернізації відділу ЦНАП. Як пояснила заступник селищного голови Тетяна Самойлова, у планах розвитку ЦНАП є встановлення терміналів для оплати послуг, а також розширення штату реєстраторів. Але це у перспективі, а зараз головне налагодити роботу відділу ЦНАП, щоб громадяни максимально зручно отримували послуги.

Керуючись наказом Міністерства соціальної політики України селищна рада затвердила Положення про пункт прокату технічних засобів реабілітації.

 Білозерка.info

Важливим рішенням стало затвердження проекту Статуту Білозерської ОТГ. Депутати заявили про проведення громадського обговорення щодо статуту, де кожен мешканець громади ознайомившись зі статутом зможе внести свої корективи та пропозиції. Обговорення має пройти до 10 листопада.

Далі на розгляд сесії були винесені земельні питання та доповнення до минулих рішень сесій. Обговорення даних питань не зайняло багато часу і рішення по ним прийняли майже одноголосно.

Із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Білозерської селищної ради депутати прийняли частину приміщень одноповерхової будівлі колишньої школи №1, в якій знаходяться автокласи та гараж. А от приміщення під Центр творчості дітей, юнацтва та молоді районна рада не передала у комунальну власність селищній раді. Депутати селищної ради затвердили структуру та чисельність ЦТДЮ, тепер залишилось вирішити питання з приміщенням, адже позашкільна освіта підростаючого покоління відіграє важливу роль у формуванні громади.

Також затвердили  кошторисну документацію по будівництву електропостачання вуличного освітлення. Затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту системи водопостачання в селі Надеждівка вирішено перенести на наступну сесію. Депутати вивчать експертний звіт та кошторис, щоб переконатися у доцільності використання бюджетних коштів.

Наприкінці сесії розглянули ряд бюджетних питань. За рахунок державної субвенції придбають роторну косарку з комплектуючими для селищної ради, а 13 тис. грн. вирішено виділити на придбання спеціальної техніки для проведення онлайн-трансляцій сесій.

Джерело

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info