На Одещині поховали військового, який загинув два роки тому неподалік Олександрівки

0
429

Сергій Король – 29-річний військовий з Одеської області, який загинув під час боїв під Олександрівкою Станіславської громади. Рідним вдалось попрощатись із захисником лише через 2 роки після трагедії.
Про це повідомило “Суспільне Одеса”.
Близькі Сергія в останній раз отримали від нього повідомлення 19 квітня 2022 року.

“Як я зрозумів зі слів побратимів, 17 квітня російські окупаційні війська ще були в селі Олександрівка. Вони в одних хатах, наші – в інших. Це були близькі бої. І ось 19 квітня він написав, напевно, все, що міг, чи часу більше не було: “я живий”. Але після того ми вже набирали – абонент поза зоною”, – розповідає брат військового Руслан Король.

Чоловік додав, що тоді Сергію потрапив осколок у легені. Коли ЗСУ виходили з Олександрівки, то воїн ще залишався живим. Проте згодом побратими розповіли, що населений пункт окупували, і Сергій загинув.
Після цього Руслан неодноразово приїздив до Олександрівки та шукав тіло Сергія. Через рік після звільнення села місцеві виявили його спалені рештки на сміттєзвалищі, а також відповідні докази.
Рештки тіла військового перевезли до Херсона, але протягом довгого часу у близьких не було можливості з почестями поховати Сергія. Поліцейські наполягали на проведенні ДНК-експертизи.

“Слідча сказала: “Ми не можемо вам просто так все це віддати, хто вам сказав, що це Сергій Король? Це просто спалені кістки. Потрібно ідентифікувати, що це він”. Ми вмовили, щоб тіло нікуди не викидали, але вони зробили по-своєму та поховали його, а ми про це не знали”, – повідомив брат загиблого.

Згодом адвокатка допомогла Руслану Королю вирішити проблеми стосовно ексгумації тіла його брата. 30 березня із Сергієм попрощались у рідному селі Тарасівка Одеської області.

Вічна память і слава Герою Сергію Королю, який захищав Україну до останнього подиху і віддав своє молоде життя за звільнення Херсонщини!

Фото – Суспільне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь