21.2 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

На обласній селекторній нараді обговорювалися проблеми Білозерського району

02 грудня 2019 року голова районної державної адміністрації Андрій Неделько на щотижневій обласній селекторній нараді доповів голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву, відповідно до наданого доручення, про основні проблеми життєдіяльності Білозерського району та пропозиції щодо їх вирішення.

Також в цей день, керівник району провів особистий прийом громадян, ознайомився з роботою КП «Білозерська центральна районна лікарня» у т.ч. з «довгобудом» районної поліклініки, ознайомився з роботою управління соціального захисту населення райдержадміністрації та провів робочу зустріч з представниками інвесторів, які займаються впровадженням в районі проектів з відновлювальної енергетики.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info