20.4 C
Kherson
Вівторок, 23 Травня, 2023

Останні новини

На Новий рік палав будинок

 Білозерка.info

У прямому сенсі яскраво і водночас трагічно розпочався 2017 рік у Станіславі: близько першої години ночі палав житловий будинок. На час приїзду пожежників вогонь повністю охопив всі вікна, домашні речі та частково стелю. Гасіння пожежі ускладнювало досить сильне задимлення всередині будинку. Пожежні тричі заправляли автомобіль водою.

Сусіди повідомили, що в будинку може знаходитися його власник – чоловік 1957 р.н. Напередодні пожежі його бачили у нетверезому стані. Під час гасіння труп виявили, але через ушкодження опізнати його нема можливості. Причина пожежі і збитки встановлюються.

Наступного дня 45-річний житель Берегового був у Велетенському і побачив, як мотоблок з водієм перекинувся на узбіччя дороги і загорівся. Намагаючись допомогти, чоловік і сам постраждав: причеп притиснув йому ногу і переламав голінь.

На місце події виїхали черговий караул ДПРЧ-2 і швидка медична допомога. Рятувальники звільнили потерпілого і передали медичній службі.

Володимир Заріцький, начальник караулу ДПРЧ-2

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info