На медсестру з Чорнобаївки, яка постраждала внаслідок ворожого обстрілу лікарні, чекає довгий шлях реабілітації

0
200

1 серпня окупанти поцілили в одну із херсонських лікарень. Внаслідок ворожої атаки були зруйновані два поверхи медзакладу. Загинув молодий лікар, у якого був перший робочий день після інтернатури. Ще чотири медики отримали контузію. У важкому стані до клінічної лікарні “Феофанія” доправили медичну сестру на ім’я Наталія. Мешканка Чорнобаївки перенесла декілька складних операції.

Як повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України, попереду у Наталії – остання операція на щелепі, після цього на неї чекає довгий шлях реабілітації.

“Я той день взагалі не памʼятаю. Це ж Херсон, там немає повітряних тривог, бо постійні прильоти. Коли влучило, лікар молодий загинув. Поряд стояла ще одна медсестра, яка отримала контузію, але вже наступного дня вийшла на роботу”, – згадує жінка.

Поряд із Наталією постійно знаходиться чоловік.

На початку повномасштабного вторгнення росії, 28 лютого, жінка заступила на чергування, наступного дня Херсон вже закрили. Окупанти не пустили чоловіка до міста. Дружину він зміг вивезти з обласного центра фактично городами.

“Ми з чоловіком не хотіли нікуди тікати, це була наша принципова позиція, це наша земля. Не було б що звільняти, якби всі поїхали”, – говорить Наталія.

Після звільнення Херсона Наталя повернулася на роботу, проте ворог позбавив її можливості допомагати людям. Сьогодні жінка проходить нелегкий шлях відновлення, але не втрачає віри у краще.

Пишаємося нашими неймовірними медиками, які щодня ризикують власним життям заради порятунку земляків. Бажаємо швидкого одужання пані Наталії та повернення до рідної Чорнобаївки!

Фото – Міністерство охорони здоров’я України

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь