22.2 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

На Херсонщину доставили 45 вагонів дров від «Укрзалізниці»

Сьогодні на Херсонщину прибули 45 вагонів з дровами, які безкоштовно роздадуть мешканцям семи територіальних громад та обласного центру.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

10 вагонів з дровами передбачені для Високопільської та Милівської громад. 35 вагонів – для Білозерської, Чорнобаївської, Дар’ївської, Станіславської, Музиківської громад та для міста Херсона.

Як повідомили у Білозерській військовій адміністрації,  сьогодні у населених пунктах громади існує гостра потреба у дровах. Оселі на пічному опаленні є в кожному старостинському окрузі. Наразі у громаді нараховується майже 2000 таких домоволодінь.

Після звільнення Білозерщини селищна військова адміністрація видала населенню близько 70 м. куб. дров, але цього замало, аби повністю закрити потребу людей у твердому паливі. До селищної ради постійно надходять заяви про необхідність відповідної допомоги.  В першу чергу безкоштовні дрова одержують представники категорійних верств населення .

 Білозерка.info

У Музиківській сільській військовій адміністрації повідомили, що станом на 1 лютого населенню громади видано 245 м. куб. дров. У черзі на тверде паливо знаходяться 38 домоволодінь, які ще не отримували дрова.

 Білозерка.info

Для отримання безкоштовних дров громадянам необхідно звертатися до органів місцевого самоврядування або військових адміністрацій. У відповідній заявці слід вказати свої паспортні дані, контактну інформацію та місце проживання.

28 січня благодійники доставили до Білозерської громади 150 будівельних наборів та 150 листів OSB для ремонту пошкоджених обстрілами домівок. Відокремлений підрозділ військових капеланів релігійної громади, що у місті Миколаєві, за допомогою віруючих зі Львівщини та волонтерів із Норвегії надав буржуйки, теплі ковдри, продовольчі пакети, свічки, побутову хімію у села Олександрівка, Білозерка, Кізомис, Станіслав.

24 січня до села Посад-Покровське  волонтери привезли буржуйки, дрова, ковдри, подушки, матраци та постільну білизну. Також благодійники з інших міст України та Норвегії передали туристичні пічки пелюстки та портативні газові плити, газові балончики та термоси, 120 гігієнічних наборів та1000 літрів очищеної води.

.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info