На Херсонщині введено заборону на збір залишків військової техніки

0
109

На Херсонщині заборонено збирати металолом від залишків військової техніки. Це стосується всієї знищеної техніки, зброї, елементів ракет, боєприпасів, гільз тощо.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Заборона пов’язана із необхідністю документування наслідків військової агресії та злочинів окупантів. Крім того, збір залишків військової техніки – вкрай небезпечно для мирних жителів, адже там можуть залишатися вибухонебезпечні предмети.

Обмеження введене Херсонською ОВА спільно із ОУВ «Херсон» та діятиме до скасування чи припинення воєнного стану та 30 днів після нього.

З 16 травня комендантська година в Херсоні діятиме з 21.00 до 5.00 щодня. Також міська рада продовжила термін продажу алкогольних напоїв  до 15 червня. Час заборони продажу алкоголю залишається незмінним – з 15.00 до 10.00 щодня.

У лютому на території Херсонської міської ради ввели заборону на фото-, відеофіксацію, використання відеореєстраторів на транспортних засобах, що не залучені до здійснення заходів правового режиму, а саме: на дорогах загального користування, об’єктах загального призначення, об’єктах інфраструктури, блокпостах, укріпленнях, у місцях розташування, зосередження чи переміщення військових частин (сил оборони).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь