На Херсонщині вручили відзнаки волонтерам

0
264

5 грудня очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін нагородив місцевих волонтерів. Керівник ХОВА вручив державні та обласні відзнаки активістам “волонтерського фронту”.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

«Повномасштабне вторгнення вивело наш волонтерський рух на новий щабель. Такі виклики, такі задачі, такі рішення… Весь світ з подивуванням дивиться: як це взагалі можливо. А вам нема коли дивуватися чи міркувати: а це реально? Ви просто робите. Бо хлопцям потрібно. Бо родина лишилася без даху… Бо щодня якась важлива причина. Ми пишаємося нашими волонтерами. І дякуємо, що ви поруч з нами в усіх випробуваннях», – розказав начальник ОВА.

Відзнакою Президента “За оборону України” до Міжнародного дня волонтерів нагородили Михайла Пуришева, Дениса Федька, Григорія Янченка та Тетяну Князєву.

  • Чорнобаївський, Дар’ївський та Станіславський ЦНАПи отримали автівки та обладнання від благодійників зі Швейцарії. Машини оснащенні необхідною офісною технікою та джерелами безперебійного живлення.
  • Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України пропонує роботу, пов’язану з відбудовою громад. На порталі “Робота та відновлення” доступні більше тисячі вакансій.
  • Білозерська громада отримала пожежний автомобіль та пікап. Спецавтомобіль “Вольво” передали Миролюбівському старостату, а пікап – білозерським рятувальникам. Допомогу надала Асоціація пожежників Шотландії за сприяння ХРУ ДСНС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь