На Херсонщині впровадять електронний облік гуманітарної допомоги

0
88

На Херсонщині впорядкують облік гуманітарної допомоги. Відповідне рішення було озвучене на останній нараді Херсонської ОВА з представниками місцевої влади.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму Телеграмі.

«Керівники громад сформували список нагальних проблем, а також чек-листи того, що перешкоджає налагодженню процесів життєдіяльності на деокупованих територіях. Будемо консолідовано ці проблеми вирішувати.
Дав доручення забезпечити в області гідне вшанування наших Захисників і Захисниць, які загинули в боях за майбутнє України. Наш обов’язок – гідно провести їх в останню путь та підтримати родини, зберегти пам’ять про полеглих», – йдеться у дописі.

Також було обговорено питання впровадження електронного обліку гуманітарної допомоги.
Надалі кожна громада буде вести загальний облік надходження допомоги та щоденно фіксувати те, що було видано населенню. Механізм електронного обліку допоможе зробити процес отримання та видачі більш прозорим.

«Найбільший потік гуманітарної допомоги був після деокупації, а також у період свят: Новий рік, Різдво , Великдень. Ми отримали продуктові набори, ліки, гігієнічні засоби, ковдри, рушники, свічки, ліхтарі і багато іншого дійсно важливого для життя. Велика допомога надходила родинам із дітьми, малюки оснащені канцелярією, одягнені, навчені мінній безпеці безпосередньо від самих спеціалістів, навіть клоуни приїздили і тішили дітей у такі тяжкі часи. Люди вже зібрали для себе запаси на цілий рік вперед, мені здається.
Електронний облік – це досить доречно і зробить процес надання гуманітарної допомоги не лише прозорим, а й дозованим! Адже за межами Херсонської області, по всій території України, такі обліки ведуться ще з моменту видачі перших наборів» – ділиться жителька Східного  Олена Докієнко.

За інформацією Херсонської ОВА, 23 квітня мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 2562 продуктових наборів, 9087 буханок хліба, 6587 банок консерви, 10060 літрів води, 300 супів швидкого приготування та 550 порцій готового обіду. Також людям передали 31 ремонтний набір, 5 гігієнічних наборів, 14 OSB-листів, 6 рюкзаків для дітей та 480 сімейних наборів .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь