На Херсонщині відновили 2647 пошкоджених об’єктів

0
328

У Херсонській області триває відбудова. Станом на 11 лютого відновлено 2647 об’єктів, пошкоджених через ворожі обстріли. Це 11% від загальної кількості тих, що треба відремонтувати.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
1004 об’єкти були відновлені за програмою “Пліч-о-пліч”, 818 –  за допомогою волонтерів, а 514 – “власними силами”. Кошти на відбудову 311 об’єктів виділили з державного та місцевих бюджетів.
Загалом через ворожі атаки на правому березі Херсонщини пошкоджені 25 тисяч житлових будинків. Кожен місяць кількість пошкодженої обстрілами цивільної інфраструктури зростає на 6%.
У Білозерській та Чорнобаївській громадах також відновлюють цивільну інфраструктуру.
Станом на кінець грудня 2023 року, в рамках програми “Пліч-о-пліч”, у Правдиному  відремонтували 71 оселю.
У Посад-Покровському Чорнобаївської громади за державні кошти у першу чергу планують відбудувати 120 осель, що матимуть площу від 50 до 140 квадратних метрів. Для 4 будинків, які будуть мати підвали, наразі закладають фундамент. Загалом таких осель буде 22.
На Херсонщині за програмою “єВідновлення” 67 родинам видали 8,4 млн грн на відновлення пошкоджених будинків. Загалом було подано 336 заяв. 79 осіб подали заявку на отримання житлових сертифікатів. Комісія встигла сформувати 7 сертифікатів на суму більш ніж 7 млн грн.

  • У Дар’ївській громаді відремонтували укриття у приміщенні комунального закладу. Сховище вдалось полагодити завдяки міжнародній гуманітарній організації “АКТЕД” та за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).
  • У Музиківці відремонтували приміщення старостату, яке було пошкоджене через ворожі обстріли. На ремонт витратили 520 тис. грн.
  • У Білозерській громаді покращують водопостачання. ГО “Південна стратегія розвитку” передало місцевим комунальникам пластикові труби, набори хомутів, муфт, засувок та насосів для виконання ремонтних робіт і заміни застарілого обладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь