На Херсонщині сім’ї загиблих воїнів отримають матеріальну допомогу

0
246

Влада Херсонської області фінансово підтримає родини Захисників і Захисниць, які віддали своє життя за незалежність України. Також кошти від держави отримають ще декілька категорій місцевих жителів.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
15 лютого заступник начальника ОВА Ярослав Шанько головував на засіданні обласної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги. Виплати стосуються родин загиблих військових та людей, які знаходяться у скрутному становищі через непередбачувані обставини.
Комісія розглянула 336 заяв та призначила надання допомоги на загальну суму в 1,1 млн грн.
Гроші на лікування надали жителям Херсонщини, які постраждали від надзвичайних ситуацій і бойових дій, дружинам загиблих та дітям військових.
Фінансові компенсації жителям Херсонської області від ОВА виплачуватимуться і надалі.

  • Начальник Херсонської ОВА вручив старості Інгулецького старостинського округу Дар’ївської громади Ігорю Лапіну орден “За заслуги” ІІІ ступеня. Враховуючи безпекову ситуацію на Херсонщині, пану Ігорю доводиться працювати під постійними ворожими обстрілами. Проте у СТГ вдається відновлювати населені пункти та інфраструктуру.
  • В Україні був сформований ТОП-30 територіальних громад, які купували прилади радіозв’язку у період з 23 лютого 2022 року по 1 січня 2024 року. У цьому рейтингу Чорнобаївська громада зайняла 12 місце. СТГ придбала 120 одиниць приладів радіозв’язку на суму 3,744 млн грн.
  • Воїнам та членам їхніх родин із Дар’ївської громади надаватимуть фінансову допомогу. Виплати здійснюватимуть в рамках Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни, Захисників та Захисниць. Розмір допомоги складає 30 тис грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь