На Білозерщині працює мобільний центр зайнятості

0
170

Херсонський обласний центр зайнятості проводить прийом жителів області у мобільному центрі надання послуг. Перший виїзд фахівців служби відбувся до Посад-Покровського.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Наразі у Посад-Покровському проживає близько 800 людей. Мешканців населеного пункту планують залучити до суспільно корисних робіт за державною програмою “Армія відновлення”.
Також у Посад-Покровському є місцевий житель, який отримав грант у межах програми “Власна справа” і зміг відновити роботу своєї СТО. Під час візиту до села фахівці обласного центру зайнятості перевірили виконання умов договору мікрогранту власником станції.

Завдяки роботі мобільного центру надання послуг, навіть мешканці найвіддаленіших населених пунктів правобережної Херсонщини зможуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців служби зайнятості. Послуги надаються у форматі “єдиного вікна”.
За потреби у консультації телефонуйте на “гарячу лінію” Херсонського обласного центру зайнятості: +38(050) 744 8939, +38(066) 339 7025, +38(093) 567 8405.

  • У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади відновлюють водомережу, зруйновану в період активних бойових дій. Підрядна організація, яка виграла тендер на відповідні послуги, застосовує для відновлення водопроводу сучасні технології. Свердловини та насосні станції працюватимуть автоматизовано.
  • Книжковий фонд бібліотеки у Посад-Покровському поповнюють благодійники з різних куточків України. Благодійну акцію організувала громадська організація PEN Ukraine. Станом на 14 грудня бібліотека отримала 355 екземплярів різних видань.
  • У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади планують відремонтувати вулицю Покровську, Зелену та Спортивну. Так, на ремонт вулиці Покровської заплановано витратити 1 млн 494 тис 690 грн. На вулицях Зеленій та Спортивній вартість ремонту складає 2 млн 246 тис 698 грн і 32 коп.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь