На Херсонщині працюватиме пересувне мобільне відділення Ощадбанку

0
171

У Херсонській області з’явиться пересувний мобільний підрозділ Ощадбанку на базі автомобілів.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції у Telegram.
Загалом в Україні працюватимуть п’ять таких відділень – у Херсонській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях.

У мобільних підрозділах є супутниковий зв’язок, сигналізація та тривожні кнопки. Також ці автівки повністю броньовані.
Завдяки новації у мешканців прифронтових регіонів з’явиться можливість відкривати поточні рахунки, оформлювати депозити, перевипускати картки, здійснювати грошові перекази тощо.
Також у областях, на території яких ведуться або велись бойові дії, починають працювати стаціонарні відділення Ощадбанку. На Херсонщині діє 8 підрозділів, на Донеччині – 31, у Запорізькій області – 28 та у Харківській – 62.
Переглянути актуальний список відділень Ощадбанку можна за посиланням.

  • Дар’ївська громада отримала 500 тонн вугілля. Допомогу надав Благодійний фонд “Ранок відродження”. Загалом на Херсонщині паливні матеріали видали вже більш ніж 3 тисячам сімей.
  • Центру надання адміністративних послуг Білозерської громади передали техніку. Фахівцям центру надали три ноутбуки, три чорно-білі МФО, один кольоровий МФО, джерела безперебійного живлення, накопичувачі, мережеві фільтри тощо.
  • У Херсоні планують відкрити підземні лікарні. В одному медзакладі з’явиться перинатальний комплекс із сучасним обладнанням. У підземній клінічній лікарні облаштують операційну з реанімаційним блоком і палати інтенсивної терапії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь