На Херсонщині понад 600 родин отримали опалювальні матеріали

0
144

У Херсонській області більш ніж 600 родинам видали тверде паливо.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін на брифінгу.
Понад 10,6 тисяч домогосподарств отримали дрова, брикети та вугілля, ще 3,4 тисячам господарств надали матеріалі виплати. Відповідна потреба в області закрита на 53%.

Про ситуацію з паливною деревиною у громадах району нашій кореспонденту розповів начальник Херсонської районної військової адміністрації Михайло Линецький.

“Хоча вже пройшли половину опалювального сезону, щоденно продовжується робота у цьому напрямку. Брикети, пелети, вугілля закуповується як за гроші місцевих громад, так і надається благодійними фондами. Взагалі, цієї зими ситуація в районі з постачанням дров і вугілля краща. Наразі, у різних громадах забезпечено від 43% до 87% від потреби. Лідером у цьому питанні є Дар’ївська громада, але й інші намагаються не відставати”, – зазначив керівник.
  • У Чорнобаївській громади будують модульне містечко. У ньому житимуть 360 людей, які втратили домівки через обстріли. У містечку будуть приміщення з меблями, санвузлами та душовими кімнатами.
  • У Софіївці та Олександрівці Станіславської громади встановили два мобільних укриття. Їх виготовили фахівці ТОВ “Мирадима”. Захисні споруди придбала Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
  • Родини з дітьми із Клапаїв Чорнобаївської громади отримали гуманітарну допомогу. Волонтери передали одяг, іграшки та засоби гігієни. Допомогу надала благодійна організація “Angel’s of Ukraine”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь