28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

На Херсонщині підлітки заради розваги пошкодили меморіальну стелу на честь воїнів Великої Вітчизняної війни

В одному із сіл Дар’ївської СТГ підлітки заради розваги пошкодили меморіальну стелу на честь воїнів, які загинули у Великій Вітчизняній війні.

 Білозерка.info

На території одного з сіл Дар’ївської територіальної громади невідомі особи пошкодили меморіальну стелу на честь воїнів, які загинули у Другій світовій війні, повідомляє Поліція Херсонської області. На місці події працівники поліції виявили 7 розбитих мармурових плит з прізвищами загиблих воїнів.

 Білозерка.info

Особи причетних до діяння поліцейським допоміг встановити інспектор з безпеки громадського порядку. З’ясувалося, що до пошкодження плит причетна група малолітніх віком 12 років. У присутності педагогів поліцейські поспілкувалися з учнями. Хлопці пояснили, що розбили плити заради розваги.

Поліцейські провели з дітьми профілактичні бесіди, вирішується питання щодо складання на батьків неповнолітніх адміністративних протоколів за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info