На Херсонщині німецькі благодійники передали наплічники військовим медикам

0
184

Благодійник з Німеччини Стефан Міронюк передав голові Херсонської РВА Михайлу Линецькому наплічники для військових медиків.

Про це повідомила Херсонська РВА у Facebook.


Ранці-наплічники отримали бойові медики з підрозділу тероборони Херсонщини, які виконують завдання на південному напрямку, зокрема, й на лівобережжі Херсонщини. Саме цей підрозділ майже повністю укомплектований жителями Херсонського району.
Вкрай важливі військові аксесуари надали дівчата з Blau-Gelbes Kreuz (місто Кельн, Німеччина). Наплічники укомплектовані за найвищими стандартами НАТО й зберігатимуть життя та здоров’я бійців ЗСУ.

Німецько-українське об’єднання Blau-Gelbes Kreuz (“Синьо-жовтий хрест”) виникло у Кельні як реакція на російську агресію проти нашої країни у 2014 році. Організація підтримує розвиток вільної демократичної України та надає допомогу жертвам війни, особливо дітям, ВПО, пораненим з різних регіонів нашої країни. Початковий проєкт асоціації – ініціатива “Канікули без війни” (2016-2019 рр.), у межах якої дітям, постраждалим чи осиротілим внаслідок війни на сході України, дали можливість спокійно провести канікули у Німеччині.
З початку повномасштабної війни в Україні асоціація суттєво збільшила обсяги своєї допомоги. Так, після 24 лютого минулого року Blau-Gelbes Kreuz проводить різноманітні заходи для українців у медичній, гуманітарній та культурній сферах, щоб привернути увагу та залучити політичні кола Німеччини до проблем війни в Україні.
Стефан Міронюк – волонтер Blau-Gelbes Kreuz – практикуючий адвокат, справжній українець і патріот, неодноразово приїжджав в Україну з гуманітарною допомогою. На Херсонщині активіст побував вперше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь