На Донеччині загинув Сергій Чорний, родом із Федорівки

0
191

Вчора мешканці Федорівки провели в останню путь свого Героя. Сергій Чорний загинув 15 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині. У лютому захиснику виповнився 41 рік…
Про життя справжнього патріота розповіли його знайомі.
Сергій Чорний став на захист кордонів України ще у 2014 році. І це був не примус, а свідомий вибір справжнього чоловіка, який дійсно любив свою країну. Він захищав рідну землю, дружину, сина та родину.
Коли закінчився контракт, Сергій повернувся додому. Згодом поїхав за кордон на заробітки та мріяв про стабільне життя вдома.

«Працював, старався, як звичайна людина. Ми знайомі з ним, мабуть, більше 15 років. Він став хрещеним батьком мого сина. Я ніколи в житті навіть лайки від нього не чула, настільки спокійним та чуйним був Сергій», – ділиться спогадами федорівчанка Ірина Расулова.

Коли почалася війна в Україні Сергій з родиною знаходився за кордоном. Проте чоловік не зміг спокійно спостерігати за подіями на Батьківщині. Його постійно тривожила думка про те, що треба повертатися додому і ставати на захист держави.
Дружина, звісно, відмовляла, боялась, переживала, передчувала… Сергій же заспокоював кохану, що скоро повернеться і все буде добре. Не зважаючи на вмовляння дружини, він повернувся в Україну і пішов до військкомату.

«Він не думав про себе, він лише хотів, аби його дружина та син жили у вільній країні. Знав, що оркам тут не місце. Сергій любив життя, будував із сім’єю плани на майбутнє, але понад усе він любив Україну», – розповідає Ірина Расулова.

Ця любов коштувала Сергію життя, але він знав про цей ризик із самого початку, ще з 2014 року.
Без люблячого тата залишився 14-річний син… Саме за його вільне життя у рідній країні боровся батько, а ще за те, щоб над його рідною Федорівкою майорів український стяг…
Важко уявити, наскільки важко та боляче сьогодні родині захисника… Все, що ми можемо зробити в пам’ять про Героя – помолитися за упокій його душі, підтримати родину морально та фінансово, вірити у Перемогу і донатити на ЗСУ.
Якщо маєте можливість, перерахуйте посильну вам суму за реквізитами банківського рахунку мами Сергія:
5168757424275263 (Чорна Галина Дмитрівна).

Дарія Позняк

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь