На будівництво 13 осель у Посад-Покровському планують витратити понад 35 мільйонів гривень

0
88

У селі Посад-Покровське триває відновлення об’єктів цивільної інфраструктури, які були знищені  в період активних бойових дій. Зокрема, на будівництво 13 осель планується витратити 35 384 963 гривні.

Відповідна інформація розміщена на порталі державних закупівель “Prozorro”.

Нові будинки мають з’явитися за наступниками адресами: вул. Садова буд. 19, 29, 37; вул. Херсонська буд. 40, 89; вул. Южна буд. 4; вул. Полтавська буд. 8, 9, 32, 50, 51; вул. Покровська буд. 27; вул. Приозерна буд. 4. Наразі триває процес подання пропозицій. Підрядників обиратимуть через два тижні.

У квітні 2023 року, в рамках експериментального проєкту, Кабмін ухвалив рішення про комплексну відбудову декількох населених пунктів України.  Серед них – Посад-Покровське, де зруйновано понад 90% приватних будинків.

  • У селі Киселівка Чорнобаївської громади запланована реконструкція ясел-садка “Сонечко”. На капітальний ремонт закладу з місцевого бюджету передбачено 31 793 579 грн.
  • У Посад-Покровському піротехніки за допомогою нової технології витратили всього 40 хвилин на дослідження 5 квадратних кілометрів території. Розробка належить польсько-українському Благодійному фонду “Фундація Поступ”. Виріб був представлений на презентації українських розробок для обстеження територій та розмінування.
  • У Google Maps оновлено карти в районі села Посад-Покровське Чорнобаївської громади. На знімках, датованих червнем 2022 року, можна побачити укріпрайон українських військ, наслідки російських атак по житлових будинках та інфраструктурі села, а також величезну кількість вирв від ворожих снарядів. Більшість будинків у селі на той момент були ще неушкоджені або пошкоджені частково.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь