На Білозерщині реалізують проєкти з громадської безпеки та відновлення

0
181

У Станіславській, Білозерській та Чорнобаївській громадах впроваджують ініціативи з громадської безпеки та відбудови.
Про це повідомив Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” на своєму сайті.
У складі робочих груп, які залучені до реалізації відповідного проєкту, знаходяться представники військових адміністрацій, правоохоронці, співробітники ДСНС, громадські активісти.

На останньому онлайн-засіданні вони обговорили проблеми та ініціативи у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості.
У найближчі місяці у деяких населених пунктах Чорнобаївської громади з’являться камери відеоспостереження. За допомогою пристроїв поліції буде легше запобігти вчиненню злочинів. Місця, де встановлять камери, вже були погоджені з правоохоронними органами.
У Станіславській громаді облаштують кімнату для поліції. Приміщення виділить сільська рада, а ПРООН – кошти на облаштування робочого місця та кімнати відпочинку.
У Білозерській та Чорнобаївській громадах покращаться умови роботи для рятувальників, адже в населених пунктах встановлять нові пожежні гідранти.
Окрім цього, в амбулаторіях Білозерської громади з’являться безперебійні системи живлення. Це дозволить підтримувати необхідну температуру для зберігання медикаментів.
Реалізацією ініціативи “Херсонська область: громадська безпека та відновлення в умовах змін” займається Фонд “Об’єднання” за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

  • Мешканці Томинобалківського старостату отримали допомогу від “Save the Children”. Жителям Новодмитрівки, Томиної Балки, а також Розливу привезли продуктові набори. Їх отримали 330 людей.
  • Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба допомогла відремонтувати пошкоджену через обстріли центральну лікарню у Білозерці. Спеціалісти ХОКАРС проводять у будівлі тимчасовий ремонт. Також аварійно-рятувальна служба надала лікарні шифер та будівельний ліс.

Фото – ілюстративне, з відкритих джерел

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь