На Білозерщині почали обстежувати підтоплене житло

0
67

На Херсонщині розпочали роботу комісії з обстеження житла, пошкодженого або зруйнованого внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС.

Про це повідомляється на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України.

Зазначається, що комісії створені при органах місцевої влади у 8 громадах області, які найбільше постраждали від затоплення. Серед них – Білозерська селищна військова адміністрація, Дар’ївська сільська військова адміністрація, Станіславська сільська військова адміністрація та Чорнобаївська сільська військова адміністрація.
Комісії будуть обстежувати постраждалі будинки, складати відповідні акти, вносити результати обстежень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна та розраховувати суми компенсацій.

Нагадуємо, власники житла, підтопленого або зруйнованого внаслідок  підриву Каховської ГЕС мають звернутися до найближчого відділення поліції та подати заяву щодо пошкодження майна. Потім з талоном про реєстрацію заяви – до місцевого ЦНАПУ, аби отримати допомогу від влади.

Власники пошкодженого майна мають право на отримання одноразової державної допомоги постраждалим від повені у розмірі 5 тисяч гривень на кожного члена сім’ї.
Окрім того, за спільною домовленістю з міжнародними партнерами, всім постраждалим буде виплачена додаткова фінансова допомога від Міжнародної організації з міграції ООН. Вона складатиме 6600 гривень на особу.

За інформацією Херсонської ОВА, на ранок 21 червня на правобережжі Херсонщини підтопленими внаслідок підриву військами РФ Каховської ГЕС залишаються три населені пункти — Херсон, Новогреднєве та Благодатівка. Під водою знаходяться 595 будинків.

Середній рівень води в області становить 56 сантиметрів, вода повністю відступила від 32 населених пунктів області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь