6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

На Білозерщині введено карантин по південноамериканській томатній молі

На території с. Широка Балка Білозерського району Херсонської області запроваджено карантинний режим по південноамериканській томатній молі.

Про це повідомляє  Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Так у зв’язку з виявленням нового вогнища регульованого шкідливого організму- південноамериканська томатна міль, відповідно до  ст. 33 та 34 Закону України “Про карантин рослин”, розпорядженням Білозерської районної державної адміністрації від 22.08.2018 року № 499 «Про запровадження особливого карантинного режиму по регульованому карантинному організму – південноамериканська томатна міль» запроваджено карантинний режим на території с. Широка Балка Білозерського району Херсонської області.

Керівники підприємств, установ та організацій всіх форм власності, фізичні особи, на території яких запроваджено карантинний режим, зобов’язані здійснити за власний рахунок карантинні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнищ карантинного шкідника.

З метою локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму заборонено вивезення та реалізація свіжих овочів та посадкового матеріалу із зони, зараженої південноамериканською томатною моллю без карантинних сертифікатів, які видаються Управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info