27.5 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

На Білозерщині та Херсоні виявлено факти розкрадання електроенергії

 Білозерка.info

Працівники ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» систематично з залученням представників поліції проводять рейдові перевірки по виявленню фактів розкрадання електричної енергії. Інспекторами в м.Херсон та Білозерському районі за грудень 2017 року було проведено 98 рейдів та складено 59 актів про порушення Правил користування електричною енергією серед населення. Загальна сума нарахування збитків по актам склала 1 301 015,88 грн.

За виявленими фактами розкрадання відкриті кримінальні провадження за ознаками статті 188-1 Кримінального кодексу України «Викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання», що передбачає  покарання у вигляді виправних робіт строком на два роки, або обмеження волі на строк до трьох років. Повторне розкрадання електроенергії тягне за собою позбавлення волі на строк до трьох років.

Енергетики попереджають споживачів про відповідальність за розкрадання електроенергії та наголошують на доцільності економії на вартості електроенергії законними методами.

 

За матеріалами ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info